Marka Sajrum powstała z miłości do szycia, zamiłowania do unikatowych dodatków oraz pragnienia, by za ich pomocą pokreślić piękno zamknięte w kadrach. Inspiruje nas natura oraz to, co prawdziwe czyli emocje, dotyk i miłość. Wierzymy w pozytywną moc rodzicielstwa bliskości a rodzina jest dla nas kluczową wartością.

Towarzyszymy Wam w wielu przełomowych chwilach i chcielibyśmy byście kiedyś otwierając rodzinny album z nutką przejęcia i nostalgii wspominali te niezwykłe chwile. Sesja zdjęciowa jest okazją do zatrzymania się i wzięcia głębokiego oddechu i oddania się chwili. Chcielibyśmy aby to wspomnienie budziło pozytywne i szczere emocje. Tworzymy dla pokoleń, nie podążamy ślepo za modą ale ją kreujemy. Nie boimy się wyzwań a naszym mottem jest myśl, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zawodowo na co dzień jednak twardo stąpamy po ziemi a tym co nas określa są trzy rzeczy:

Pomysłowość

Wiele projektów powstało niejako przypadkiem, we śnie lub po przeczytaniu ciekawej książki, ale część z nich jest efektem żmudnej i podzielonej na kilka etapów pracy.

Jakość

Praca, praca i … praca. Dzięki dokładności, skupieniu i pasji udaje się nam wyróżnić i sprawić, że wciąż do nas wracacie. Stawiamy na jakość, inwestujemy w ludzi i coraz lepsze warunki do rozwoju.

Terminowość

Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się swoim zamówieniem. Jednocześnie dbamy o to, by na bieżąco informować Cię o postępach, a także o akcjach promocyjnych i zapowiedziach nowych kolekcji.

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię w naszym świecie. Proszę czuj się jak u siebie i odwiedzaj nasze internetowe atelier jak najczęściej,


Zespół Sajrum