Zasady dostawy:

Produkty z katalogu dostępnych od ręki wysyłane są następnego dnia roboczego po odnotowaniu wpłaty. O kolejnych etapach realizacji zamówienia klient jest powiadamiany w formie e-mailowej. Ponadto na wskazany w zamówieniu numer telefonu klient może otrzymać sms z informacją o planowanym doręczeniu przesyłki.

W przypadku zamówień spoza katalogu produktów gotowych do wysyłki czas realizacji wydłuża się  w przybliżeniu od 7 do 21 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, by klient mógł cieszyć się swoim zamówieniem jak najszybciej, a klient o każdym postępie w realizacji powiadamiany jest poprzez e-mail. W przypadku wystąpienia wyjątkowej sytuacji wynikającej np. z opóźnień w dostawie materiałów klient jest powiadamiany także telefonicznie.

Zasady zwrotów:

Klientowi standardowo przysługuje prawo do zwrotu w ciągu 14 dni w sytuacji, w której stwierdzono ukrytą wadę produktu. Produkty personalizowane na potrzeby klienta, czyli suknie szyte na zamówienie w określonym kolorze czy rozmiarze nie podlegają zwrotom. Klient może odesłać towar na koszt sprzedającego jedynie w sytuacji gdy przedmiot ten nie był używany do sesji. Za używany uznaje się produkt, który nosi widoczne ślady użytkowania, czyli np. daje się wyraźnie odczuć zapach perfum, widoczne są ślady wykonywanego na sesji makijażu czy inne widoczne ślady np. prania. W przypadku uznania reklamacji klientowi przysługuje zwrot całości kosztów zakupu na wskazane przez klienta konto.